Sitemap Přidat k oblíbeným   info@intrading.cz   info@balkony.cz   tel.: (420)  777 151 205     Neděle, 3. března 2024        

Hliníkové zábradlí, panelákové zábradlí, Al zábradlí, vnitřní zábradlí, kotvení


 

Kotvení z čelaPanelákové hliníkové zábradlí

Tato varianta kotvení se nejvíce používá, jelikož se nenaruší souvrství podesty panelákové lodžie vrtáním. Tvar kotvící nohy umožňuje vložení okapničky. Konstrukce nohy ze svého tvaru  zabraňuje stékání vody do stropní části níže položené lodžie. Pro kotvení hliníkového zábradlí k lodžii se používají výhradně nerezové kotvy + chemická malta, která zabezpečí ochranu panelu před narušením vodou.

 

 Panelákové hliníkové zábradlí  

 

Kotvení shora

Tato varianta kotvení se používá v případě, kdy není z jakéhokoliv důvodu možné kotvení z čela podesty. Pro kotvení hliníkového zábradlí k lodžii se používají výhradně nerezové kotvy + chemická malta, která zabezpečí ochranu panelu před narušením vodou.


Kotvení madla a spodního profilu

  - Kotvení před zateplením
      - Standardní
      - Atypické
  - Kotvení po zateplení
      - Standardní
      - Atypické

Kotvení před zateplením - standardní

je určeno pro ty lodžie, kde je možné bez problémů vrtat do boční zdi. Toto kotvení má standardní rozměr kotvené platle 122mm x 111mm a používá se zejména u lodžií, které nejsou zateplené. Cena je zahrnuta v ceně zábradlí.

Kotvení před zateplením - atypické

je určeno pro ty lodžie, kde jsou v bočních lodžiových dílcích zality kalené železné plotny. U tohoto kotvení se délkový rozměr dělá dle technických požadavků na stavbě.

Kotvení po zateplení - standardní

Toto kotvení se instaluje přímo na panel před instalací fasádního systému a pro určité odchylky, způsobené při montáž.  Podmínkou pro použití tohoto koztvení je nutnost zateplení čelní strany bočního lodžiového dílce minimálně 35mm fasádního systému.

Kotvení po zateplení - atypické

Toto kotvení se instaluje přímo na panel před instalací fasádního

 

systému a pro určité odchylky, způsobené při montáž.  Podmínkou pro použití tohoto koztvení je nutnost zateplení čelní strany bočního lodžiového dílce minimálně 35mm fasádního systému. Je určené pro lodžie, kde jsou umístěné kovové plotny.

 

 

Závěsné balkony

Administrace
© copyright 2009 | www.frkal.com/ Frkal.com | all rights reserved