Systém lze použít pro lodžie rovné, rohové a lodžie jednostranně i oboustranně částečně předsunuté.

 

Bezrámový zasklívací systém s výhybkou-standart

Jedná se o bezrámový zasklívací system s horní výhybkou u stropu. Skla se dají posouvat a otvírat na boční stranu lodžie. Je možné i oboustranné otvírání. System je tvořen horní a spodní hliníkovou kolejnicí a 6mm tvrzeného skla. Výhodný do panelových domů a instalaci na zábradlí. Horní profil je nosný a spodní vodící. Systém se dá zajistit proti otevření.

Bezrámový zasklívací systém s výhybkou-standart plus

Jedná se o bezrámový zasklívací system s horní výhybkou u stropu. Skla se dají posouvat a otvírat na boční stranu lodžie. Je možné i oboustranné otvírání. System je tvořen horní a spodní hliníkovou kolejnicí a 6mm tvrzeného skla. Výhodný do panelových domů a instalaci na zábradlí. Horní profil je nosný a spodní vodící. Systém se dá zajistit proti otevření. Systém je
vylepšenou variantou typu Standart, kdy kování na oknech obsahují dorazové zátky a elegantním způsobem jsou zakryty spojovací prvky.

Bezrámový zasklívací systém bez výhybky – KLIMA 6m

Jedná se o bezrámový systém bez horní výhybky na stropě. Díky mechanismu uvnitř kolejnice se skla dají posunout a otočit na stranu lodžie. Skla je možné posunout i přes rohy. Je možné zasklívat lodžie a balkony do oblouku a do stran. Skla se dají posouvat a otvírat na boční stranu lodžie. Je možné i oboustranné otvírání. Systém je tvořen horní i spodní hliníkovou kolejnicí a 6mm tvrzeného skla. Systém se dá zajistit proti vniknutí.

Bezrámový zasklívací systém bez výhybky – KLIMA 8mm

Jedná se o bezrámový posuvný a otočný systém bez horní výhybky na stropě. Díky mechanismu uvnitř kolejnice se skla dají posouvat a otočit na stranu lodžie. Skla je možné posunout i přes rohy. Je možné zasklívat lodžie, balkony a terasy do oblouku a do stran. Systém je tvořen horní i spodní hliníkovou kolejnicí a 8mm tvrzeného skla. Vhodný pro zasklení od podlahy ke stropu.Řešení pro zasklení teras a přístřešků. Kolejnici je možné zapustit do podlahy s tím že vzniká 15-20 mm práh.

Bezrámový zasklívací systém bez výhybky-KLIMA II 8mm

Jedná se o bezrámový posuvný a otočný systém bez horní výhybky na stropě. Díky mechanismu uvnitř kolejnice se skla dají posouvat a otočit na stranu lodžie. Skla je možné posunout i přes rohy. Je možné zasklívat lodžie, balkony a terasy do oblouku a do stran. Systém je tvořen horní i spodní hliníkovou kolejnicí a 8mm tvrzeného skla. Vhodný pro zasklení od podlahy ke stropu.Řešení pro zasklení teras a přístřešků. Systém je vylepšenou variantou systému KLIMA. Doporučujeme pro náročné klienty.

Bezrámový zasklívací systém Pergola

Jedná se o bezrámový posuvný a otočný systém. Díky mechanismu uvnitř kolejnice se skla dají posouvat a otočit na stranu lodžie. Systém je bezprahový a hlavní nosná část je na stropě. Je vhodný pro zasklení pergol, restaurací, zimních zahrad. Použité sklo – 10 mm, výška zasklení 3,5 m.