PŘEDNÍ VÝROBCE A DODAVATEL

Rámový a bezrámový zasklívací systém pro lodžie domů

PŘEDNÍ DODAVATEL

KVALITNÍ VÝROBKY

INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ

Přední výrobce zasklívacích systémů v ČR ​

Nabízíme zasklení balkonů, lodžií a teras v 6 systémech zasklení. Jedná se o přídavný systém zasklení lodžií pro bytové domy všech typů. Mezi výhody patří snadné a bezpečné mytí skel, neovlivňuje architektonický vzhled budovy, krátká doba montáže, dlouhá životnost. Naše balkony se používají na novostavbách, rekonstrukcích a dokonce i pro rozšíření stávajících balkonů.

Přední výrobce hliníkových zábradlí

Zábradlí se skládá z hliníkových profilů, jejichž barevné provedení rádi přizpůsobíme všem požadavkům zákazníka. Hliníkové zábradlí představuje bezúdržbový systém s dlouhou životností, které vyrábíme na míru dle Vašich požadavků a potřeb. Zábradlí má atest Technického a zkušebního ústavu, zábradlí a výplně byly podrobeny průrazovým zkouškám.

img_solar_panel_5

Fotovoltaika na zábradlí panelových domů

Vyrábíme certifikované hliníkové zábradlí na panelové domy. Součástí zábradlí je systémové uchycení fotovoltaických panelů z přední strany. Panely jsou instalovány pomocí hliníkových a nerezových kotevních materiálů. Panely jsou certifikované pro prodej v EU. Panely jsou v rozsahu 450-550W. Panely se mohou instalovat i na současné
zábradlí.

STAVEBNÍ ZAKÁZKY - POŽADAVKY, PROJEKCE, INOVACE, MONTÁŽE JSOU SOUČÁSTÍ NAŠEHO DENNÍHO ŽIVOTA!​

S námi budete mít důvěryhodného a stabilního partnera v průběhu celého procesu budování, od prvního pokusného dotazu až po praktické dokončení.​

Dobrý základ pro rozhodování

Po konzultaci se zákazníkem vytváříme počítačový obrázek, který ukazuje zamýšlené řešení balkonů na stávající fasádě.

Všechno musí být správné

Každá balkonová konstrukce je jedinečná a požadavky na zatížení se liší v závislosti na poloze a velikosti balkónu. Přesné výpočty se proto provádějí pro upevnění a další technické detaily pro všechny balkony.

Vysoká kvalita výroby

Veškerá výroba probíhá procesem, který je certifikován. Když jsou všechny komponenty připravené, jsou sestaveny v naší výrobní hale a dodány k projektu. Díky tomu je instalace na místě rychlejší.

Termín dodání

Konečnou instalaci provádí odborně proškolené týmy montážních pracovníků. Investor má povinnost řádně dílo zkontrolovat a převzít v obvyklé kvalitě.

Další výrobky, které nabízíme

zábradlí

VÝROBA ZÁBRADLÍ

Přední výrobce balkonového zábradlí jak do interiéru, tak na venkovní použití. Hliníkové zábradlí představuje bezúdržbový systém s dlouhou životností v široké škále barevných odstínů a dekorů.

Comfort ESG 8 mm, zasklení pergoly

ZIMNÍ ZAHRADY

Prosklené zimní zahrady zvětšují obytný prostor a vytváří pocit pohodlí domova. Výhodou zimních zahrad je, že se dají používat celoročně.

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Vertikální žaluzie jsou nejoblíbenější látkové stínění na českém trhu. Používají se k zastínění velkých prosklených ploch i k designovému rozdělení místností.

Chcete se dozvědět více o našich balkonových systémech? Kontaktujte nás

reference - realizace

Dodáváme balkonové systémy po celé ČR​

Zasklívání lodžií, zasklívání balkonů, zasklení balkonů, zasklení lodžií. Mnoho slov a málo kvalitních dodavatelů. Patříme mezi výrobce a slušné obchodní partnery.

Vybírejte výrobce.

Vzhledem k dnešní situaci, kdy se hledá práce za každou cenu a objednatelé těchto prací se řídí pouze nabízenou cenou si Vás dovolujme upozornit na praktiky, které poškozují jak samotného objednatele prací, tak jméno naší firmy.

Pokud montáž Vaší lodžie či lodžií nebude prováděna přímo naší firmou Balkony,s.r.o. vyžadujte po Vašem dodavateli osvědčení k montáži zasklívacího systému Standart, Standart plus, Klima, Klima I, Klima II, Comfort

Toto osvědčení dokládá, že dodavatel je naším smluvním partnerem, je řádně zaškolen a má oprávnění montovat a obchodovat s našimi systémy, které vyrábíme.

V případě jakýchkoli pochybností se neváhejte informovat přímo na naší zelené lince.

  • Personálně působíme na trhu od roku 1999, kdy nabízíme výrobu a montáže zasklívacích systémů, zasklení lodžií a balkonů.
  • Tisíce instalací zasklení balkonů a lodžií.
  • Zajištěný záruční i pozáruční servis pro starší systémy
  • Nové inovované výrobky a snaha posunout výrobek do optimální úrovně pro zákazníka „Cena – výkon“
  • Pravidelná certifikace a dohledy autorizovaných institucí pro přídavné zasklení lodžií a výrobu zábradlí.

Zasklený balkon je jako další místnost v domácnosti a snadno se zařídí nábytkem i dalšími ozdobnými prvky, které máte rádi a líbí se vám. Příjemně zařízený balkon Vás přiměje zastavit se.

Trvale udržitelný rozvoj je pro Balkony, s.r.o. výzva a neustálá práce. Naše materiály, sklo a hliník jsou recyklovatelné. Zbytky výrobního materiálu jsou recyklovány pro výrobu nových výrobků.

Zasklení lodžií a balkonů chrání vnitřní povrchy i materiály lodžie, čímž se odkládá renovace a navíc prodlužuje intervaly pro jejich údržbu. Zasklívání lodžií také šetří energii na vytápění. Významným přínosem je možnost celou sestavu bezpečně uzamknout a zamezit tak možnému vniknutí do objektu, nebo neoprávněné manipulaci. Větrání je zajištěno meziskelními mezerami, které lze na přání opatřit meziskelním těsněním. Otevřené dílce v krajních polích mají aretační uzávěry bránící samovolnému pohybu.

Systém zasklení zatěžuje bytový dům. Kromě vlastní hmotnosti zasklené konstrukce působí na statiku bytového domu zatížení větrem, které působí na skleněný plášť. V některých případech je nutné patřičným způsobem posílit nosnou konstrukci. Zasklením balkonů a lodžií se navíc často mění jejich využití. Projektant musí při návrhu zasklení brát v úvahu právě způsob využití, a buď mu projekt přizpůsobit, nebo naučit majitele bytu s novým prostorem kvalitně pracovat.

Bezrámové i rámové systémy, které v současné době firmy na našem trhu nabízejí, jsou navržené tak, aby umožnily přirozené větrání, respektive proudění vzduchu. Pokud ale vlastníci bytů se systémem špatně pracují, mohou se prostory zapařit, okna se začnou rosit a byt mohou ohrožovat plísně.

Věcí, které je nutné se zasklením balkonu či lodžie řešit, je ale mnohem víc. Ten, kdo nemá s tímto způsobem úprav zkušenosti, může zapomenout na následný možný nedostatek přirozeného světla v místnosti, nebo na nebezpečím skleníkového efektu v letních měsících.

Zasklení balkonů a lodžií má i své nesporné výhody. Nejvíce tepla v zimním období uniká u panelových bytových domů přes balkonové dveře. Nezasklené balkony a lodžie navíc výrazně urychlují erozi původního obvodového pláště zatékáním dešťové vody. Zasklení lze proto považovat za preventivní ochranu proti zatékání do obvodového pláště, ale i jako způsob zateplení náchylné části bytu.

Zasklený balkon nebo lodžie představuje výrazné rozšíření prostoru. Na balkon už nemusíte chodit jen v létě za sluníčkem. Zasklený prostor budete moci využívat během celého roku i za nepříznivého počasí.

Proti hluku i holubům

Zasklívací systém se podílí na dodatečné izolaci bytu, která má za důsledek výrazné snížení spotřeby energie i omezení úrovně hluku nebo prašnosti v bytě. Zasklení také zamezí stále častějším vletům holubů do lodžie. Pokud bydlíte v nižších patrech, zřejmě si nedokážete představit nechat otevřené dveře na balkon delší dobu. Zasklené balkony mohou sloužit jako součást zabezpečení, která ztěžuje zlodějům průnik do bytu.

Bezpečná manipulace a snadné umývání

Díky snadné manipulaci můžete panely kompletně odsunout do stran, a tak je kdykoliv bezpečně umýt – dokonce i venkovní stranu skleněné tabule umyjete bez nutného vyklánění se z lodžie. Při manipulaci se postupuje tak, že se otevře první sklo u boční stěny lodžie a další skla se posouvají a v rozdvojeném horním vedení se skla otáčí a přiklápí na první sklo, nebo na skla již ke straně odsunutá. Takto je možno lodžii otevřít částečně, nebo úplně podle potřeby. Při zavření lodžie se postupuje opačně, tzn. skla se zpětně otáčí a posouvají na druhou stranu, až je lodžie úplně zavřená. Zasklení je nenápadné, bezrámové a nijak neruší architektonický vzhled budovy ani neovlivňuje výhled do okolí.

Specializovaná firma provádí montáž po velmi krátkou dobu, zevnitř lodžie, bez nutnosti stavět lešení. Lodžie je osazena u stropu horním, rozdvojeným kolejničkovým vedením. Spodní vedení je uchyceno na zábradlí. Mezi těmito vedeními se na kolečkách posouvají skla tl. 6 mm. Skla jsou tvrzená, osazena v profilech nahoře a dole. Skleněné panely nevyžadují zvláštní údržbu, pouze bývá doporučováno občas (cca 1x ročně) namazat pojezdová kolečka silikonovým olejem.